Spoštovani starši!

Šolsko leto se bliža koncu. Poletje je čas za oddih, hkrati pa tudi čas za nabavo šolskih potrebščin za naslednje šol. l. Zaradi okoliščin preteklih mesecev so se založbe odločile, da se v tem šolskem letu izognejo papirnatim naročilnicam.

Kopija nova je namesto tega pripravila preprosto spletno naročilo, ki ga najdete z klikom TUKAJ.
S klikom na povezavo pridete na stran Kopije nove, kjer je za vas že izbrana šola. Vi izberete še razred in ponudi se vam seznam potrebščin, ter možnost naročila. Če se odločite za nabavo pri Kopiji novi, greste na naročilo in potrebščine naročite preko spleta. Če pa boste potrebščine nabavljali v knjigarni (npr. DZS, Mladinska knjiga), pa si lahko natisnete seznam potrebščin in se z njim odpravite v nabavo.

(Skupno 6 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost