“To kar je v mojih knjigah je čista resnica, samo resnica in nič drugega kot le resnica.” (P. Suhodolčan)

Pa smo ga dočakali! Dan, ko je med nas končno prišel slovenski otroški in mladinski pisatelj Primož Suhodolčan. Njegov obisk je bil načrtovan že v preteklem šolskem letu, a nam so ga razmere, v katerih smo se znašli, to preprečile. Tudi tokrat smo bili primorani veliko stvari prilagoditi, tako da smo zadovoljili vsem priporočilom NIJZ. S tem smo obeležili zaključek lanske bralne značke in smo hkrati vstopili v novo bralno sezono.
Učenci so uživali v predstavitvah, prav tako pa so pisatelju pripravili svoje predstavitve, s katerimi so več kot prepričali avtorja knjig.

Hvala vsem učencem, učiteljem, hišniku in ge. ravnateljici za sodelovanje pri izvedbi delnega kulturnega dne. 

Veliko bralnih užitkov v novi sezoni bralne značke 2020/21. Pa iskrene čestitke še enkrat vsem za usvojeno lansko bralno značko. 

učitelj Nino

(Skupno 193 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost