V sredo, 4. 5. 2022, so se učenci od 1. do 4. r. skupaj z učitelji odpravili v Mursko Soboto. Najprej so obiskali glasbeno šolo, kjer so si ogledali nastop učencev, ki so igrali na različne instrumente ter baletno predstavo. Bili so navdušeni, še posebej nad nastopom naše učenke, Mie Škoberne, ki je zaigrala čudovito skladbo na klavir. Sledila je malica za učence od 1. do 3. razreda, učenci 4. r. pa so prisluhnili poučni zgodbici v pokrajinski knjižnici. Nato so si učenci po skupinah ogledali stalno razstavo Ljudje ob Muri v pomurskem muzeju – grad, prisluhnili so pravljični urici v knjižnici ter se posladkali s sladoledom. Za konec so se še razgibali na otroških igralih in v gibalnem parku.
Bilo je poučno in zabavno kot se za zaključno ekskurzijo – izlet spodobi🙃☀😊.