Danes je četrtek in že je četrti dan šole v naravi. V sredo so nam zmanjkale sladkarije. Še dobro, da nas je obiskala ravnateljica in nam prinesla nekaj zaloge :). V tem tednu smo se imeli zelo lepo, doživeli smo dosti lepih in nepozabnih trenutkov. Seveda smo se tudi nekaj učili, predvsem pravilne tehnike plavanja, jutri in danes zvečer nas čaka še preverjanje plavanja. Poleg plavanja smo se učili tudi nekaj o morskih organizmih. Težko nam je bilo ločiti polža od školjke :). Še zdaj nismo prepričani ali nam je to uspelo. Spoznavali smo tudi rastline v parku, imeli lov na zaklad in pohod v Resslov gaj. V sredo smo imeli izlet z ladjico v Izolo. Tam nas je pričakala mama od učiteljice Nike in povedala nekaj zanimivosti o Izoli, najboljši pa je bil seveda sladoled. Jutri je na žalost naš zadnji dan, s težkim srcem se bomo odpravili domov, hkrati pa se veselimo, da vidimo svoje najdražje. 

Prijeten primorski pozdrav!

(Skupno 344 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost