Naša šola se je aktivno priključila k UNESCO projektu, katerega nosilka je OŠ LAVA, Celje. Širimo, spodbujamo pozitivne misli in optimistično ravnanje. Odločili smo se, da bomo skupnost harmonije in zdravega razuma. Z učenci od 1 do 5 razreda naše šole smo poslušali “Give peace a chance”, pesem John Lennona, ki bi v tem letu dopolnil 80 let. In naše učence je John Lennon spominjal na Harry Potterja. Zato smo se ob tem tudi nasmejali in razvedrili. Pogovarjali smo se o miru in pomenu te besede, ki je zelo širok. Z vami delimo utrinke in naj si le zaželimo, da bi na svetu prevladal MIR. V okviru projekta imamo zvezek, v katerega lahko vsak, ki želi tako sodelovati v projektu zapiše svoje misli, prebliske in utrinke o miru. Zvezek dobite tako, da mi pišete in se zmenimo. 

Vabljeni k sodelovanju. 

Ostanite zdravi in v miru.

Odgovorna oseba: Vanja Lebar, šolska svetovalna služba

(Skupno 83 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost