Tradicionalni slovenski zajtrk

V petek, 20. 11. 2020 so učenci 1. triade imeli naravoslovni dan. Obeležili so Dan slovenske hrane in spremljajoči Tradicionalni slovenski zajtrk, ki je bil letos že 10. po vrsti. Letos je dan potekal nekoliko drugače, saj smo bili doma. Kljub temu so se učenci z domačimi potrudili, da so se na mizi za zajtrk znašli kruh, maslo, med, mleko in jabolko. Pripravili so različne pogrinjke, si popestrili dan ob petju slovenske pesmi Čebelar, nekateri pa so se preizkusili tudi v peki medenjakov. Čeprav smo bili narazen, se je vonj dobrot čutil tudi daleč preko fotografij.

Več utrinkov si lahko ogledate v fotogaleriji.

no images were found

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
(Skupno 12 obiskov, dnevno 1 obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Aktualno

 
 
 
 
 
 
Dostopnost