NOGOMETNI TURNIR – starejši učenci

V sredo, 15. 12. 2021, so se učenci 8. in 9. razreda odpravili na nogometni turnir na DOŠ I v Lendavi. Odigrali so dve tekmi, in sicer z OŠ Črenšovci in DOŠ I Lendava. Najprej so slednje premagali, nato so eno tekmo počivali, na koncu pa so bili nogometaši s sosednje vasi premočni in jim s tem onemogočili napredovanje v finale medobčiskega tekmovanja in s tem uvrstitev na področno tekmovanje v Murski Soboti.

Učenci so pokazali veliko borbenosti in želje po zmagi, vendar je na koncu žal uspeh izostal, kar je pozvročilo precej razočaranja. Ampak tako je v športu. Tudi poraz je del športa in naučiti se je potrebno kaj iz njega.

Našo šolo so zastopali: Samo Sečkar, Rok Mujdrica, Žiga Dominko, Florjan Hozjan, Jure Komar, Filip Zver, Teo Bogdan, Klemen Markoja, Jakob Zver in Vasja Ščančar.

Vsem učencem čestitamo za borbo!

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
(Skupno 59 obiskov, dnevno 1 obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Aktualno

 
 
 
 
 
 
Dostopnost