V petek, 13. 5. 2022, so se učenke naše šole udeležile dobrodelne prirediteve Podarjamo glasbo, ples in nasmeh, ki jo tradicionalno organizira Lions Klub iz Lendave. Tokrat so našo šolo zastopale šestošolke Nika, Amina, Inja, Iva, Tija, Neja in Lea  z izredno energično, poskočno in prisrčno plesno točko ter učenki Lara Legenič in Blanka Hozjan, ki sta odlično interpretirali pesem Rudija Bučarja Tisti Ljudje. Dekleta so pokazale veliko potenciala tako plesnega, pevskega, glasbenega, predvsem pa so pokazale obilo dobre volje, povezanosti in pozitivne energije, ki so jo širile na vsakem koraku, kar so opazili tudi drugi. 

 

mentorica plesnega krožka in spremljevalka na prireditvi Nika Poljanšek

Prispevek in fotografije si lahko ogledate tukaj.

(Skupno 68 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost