Tudi v letošnjem šolskem letu nadaljujemo s projektom Skriti kotički mojega kraja. Posebno pozornost bomo namenili odkrivanju, raziskovanju, spoznavanju, promoviranju še neodkritih, pozabljenih ali premalo raziskanih predelov svojega kraja.

Projekt bomo izvajali v živo in na daljavo.

Prispevke vseh sodelujočih šol z dela na daljavo bomo umestili na zemljevid Slovenije, ki je zaživel že lansko šolsko leto, zato ga bomo samo nadgradili. Idej za aktivno preživljanje počitniških dni tako ne bo malo in verjamemo, da bomo marsikomu pomagali pri organiziranju izletniškega dne.

V živo bo projekt potekal v spomladanskem času, ko bomo vse sodelujoče šole povabili v spoznavanje in odkrivanje skritih kotičkov našega kraja – ODRANCI. Učenci bodo skupaj z mentorji sodelovali v različnih dejavnostih v Centru kulturne dediščine v Odrancih. 

Vsa podrobna navodila najdete pod zavihkom UNESCO -> Skriti kotički mojega kraja.

(Skupno 78 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost