V četrtek, 22. septembra, smo z učenci od 5. do 9. razreda izvedli športni dan na temo krosa oziroma teka v naravi. S športnim dnem smo spomnili na slovenski praznik Dan slovenskega športa, ki ga obeležujemo 23. septembra. Učenci so se pomerili v enournem izzivu, kjer so poskušali preteči ali prehoditi kar se da veliko kilometrov okrog ribnika pri Gabrovih grabah. Vsi učenci, ki so pretekli ali prehodili 4 kilometre, so osvojili bronasto priznanje, za srebrno priznanje so morali doseči razdaljo 8 kilometrov, najbolj pa se je bilo potrebno potruditi za zlato priznanje, za kar je bilo treba preteči kar 10 kilometrov. Učenci in učenke so se izvrstno izkazali, saj ni bilo učenca, ki bi ne bi osvojil kakšnega priznanja. Bronasto je osvojilo 56 učencev in učenk, srebrno 22 učencev in učenk ter zlato kar 8 učencev in učenk. To so bili:

Rafael Virag iz 5. razreda,

Miša Borojević iz 6. razreda,

Amina Kežmah, Aljoša Sovič in Aleksej Breznik iz 7. razreda ter

Ivana Ferenčak, Gabriel Gostan in Oliver Virag iz 8. razreda.

 

Ob teku pa so se učenci pomerili v raznih igrah in se ob tem izredno zabavali. Vsem sodelujočim čestitamo za odlične dosežke.

 

(Skupno 392 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost