Uvod v prvomajske počitnice sta nam v okviru delnega kulturnega dne pričarala brata Piletič, Anej in Rok, ki ju širša javnost pozna pod imenom BQL. S svojim koncertom “Slovenske ljudske pesmi so kul” sta poskušala dokazati kar nekaj zanimivih stvari; npr. tudi to, da imajo slovenske ljudske pesmi zelo melodično melodijo, na katero se da peti marsikaj, med drugim tudi Beatle in pesem Hey Jude.

Učenci odranske šole so jima lepo zagodli, saj so ju spravili dobesedno z odra. Pa ne zato, da ne bi bila tako “dobra”, ampak z namenom, da so z njima zapeli njun hit “Lučke”. K sreči sta prišla koroška brata nazaj, se z učenci “pofotkala”, pa seveda nam podarila kup avtogramov. Zmagali so seveda tisti, ki so bili zapisani direktno na roke. Upajmo, da bodo dolgo zdržali.

Več utrinkov si poglejte v galeriji.

Besedilo: Nino Gumilar

Fotografije: Marko Imre 

(Skupno 659 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost