TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK 2023

Dan slovenske hrane je dan, ko se spomnimo in premislili o našem načinu prehranjevanja, o tem, kašno hrano izbiramo ali pripravljamo ter kaj jemo. Projekt Tradicionalni slovenski zajtrk naj bi nas spomnil, da je hrana, ki so jo pridelali in pripravili ljudje na naših kmetijah, v kmetijskih in živilskih podjetjih ter zadrugah, bolj sveža in okusnejša. Skratka, kakovostnejša od hrane, ki je pripeljana od daleč in ima za seboj na stotine in celo na tisoče kilometrov.

S Tradicionalnim slovenskim zajtrkom smo tudi na naši šoli obeležili Dan slovenske hrane, ki je bil v petek, 17. 11. 2023. Nekaj utrinkov s Tradicionalnega slovenskega zajtrka in izdelkov, ki so nastali ob tem dnevu si lahko ogledate v galeriji.

(Skupno 141 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost