V petek, 22. decembra 2023, je v telovadnici OŠ Odranci potekala zaključna božično-novoletna prireditev z naslovom: “Naj zadiši po božično-novoletnih praznikih.”. V soorganizaciji občine so obiskovalci naprej prisluhnili prvemu delu programa, kjer se je počastil dan samostojnosti in enotnosti, drugi del programa pa je bil namenjen božično-novoletnim praznikom. Poleg nastopajočih učencev skozi besedo, glasbo, ples in igro so se predstavili tudi odranska godba z vsemi skupinami mažoretk. Zbrane sta nagovorili ravnateljica šole ga. Ksenija Pahor in županja Občine Odranci, ga. Barbara Ferenčak. Vsi obiskovalci so ob koncu prireditve prejeli piškotek sreče, ki so ga spekli, okrasili in spakirali učitelji šole. Zbrana dobrodelna sredstva za učence so se namenila šolskemu skladu.

Hvala vsem, ki ste kakor koli pomagali, da je nastal tako čudovit in bogat program in hvala vam, dragi obiskovalci, za vaš obisk in za zbrane dobrodelne prispevke.

Zapisal: Nino Gumilar

Foto: Boris Rudaš

 

(Skupno 239 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost