Učenka 8. r., Tara Bogdan, se je v četrtek, 25. januarja, v okviru projekta Right Skills 4U, odpravila na strokovno ekskurzijo v Avstrijo, kjer je obiskala Talent center v Gradcu. Več o centru si lahko preberete  na spletni strani: https://talentcenter.at/en/. Spremljala jo je svetovalna delavka.

Ekskurzija je bila zelo poučna in navdušujoča. Učenka je o njej takole zapisala: »V Talent centru v Gradcu sem si ogledala tri vrste preizkusov za najboljšo izbiro poklica. Pri dveh različnih testih o vsesplošnem znanju sem se preizkusila tudi sama. Bilo mi je zanimivo in tako vrsto preizkušanja bi si želela tudi pri nas, v Sloveniji. Mogoče bi se tako tudi lažje odločila za izbiro poklicne prihodnosti.«           (T. Bogdan)

Utrinke tega dneva si lahko pogledate v galeriji.

(Skupno 108 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost