V sredo, 24. januarja, smo se z učenci 8. in 9. razreda udeležili polfinala področnega šolskega tekmovanja v nogometu. Tekmovanje je potekalo v športni dvorani v Radencih. Sodelovale so ekipe OŠ Kajetana Koviča Radenci, OŠ Križevci pri Ljutomeru, OŠ Beltinci in OŠ Odranci. V prvi tekmi smo se pomerili proti domačinom, ki so nas z hitro igro presenetili in premagali z rezultatom 2:0. V drugi tekmi smo se srečali z OŠ Beltinci, ki nas je premagala z rezultatom 7:2. Ker smo končno uspeli zatresti mrežo, smo v zadnji tekmi lažje igrali proti fantom iz OŠ Križevci pri Ljutomeru, ki smo jih premagali z rezultatom 3:1.

Tako smo osvojili končno 3. mesto. Žal se s to uvrstitvijo nismo uvrstili v nadaljnja tekmovanja, smo pa lahko vseeno zelo zadovoljni s prikazanimi igrami in dosežki. Čestitke!

 

(Skupno 100 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost