Tretji dan bivanja v šoli v naravi je bilo zopet kar živahno. Dan so učenci znova začeli z jutranjo telovadbo, po zajtrku pa so že kaj kmalu odšli v bazen. Sledil je pouk, najprej naravoslovje, nato so zapeli in zaplesali na pesem Mi gremo pa na morje. Med igro odbojke, košarke in badmintona pa je učence prijetno presenetil prihod ravnateljice. Skupaj so preživeli kar nekaj časa, saj zgodb in prigod, ki so jih učenci doživeli, ne zmanjka. Ravnateljica se je od njih poslovila med igro nogometa, vseeno pa so mogli hitro zaključiti, saj jih je čakala že vožnja s kajaki. Morje se jih je usmililo in ni bilo preveč razburkano, pokazal se je tudi sonček, vse to je bilo dovolj za odlično izkušnjo veslanja. Vaditelj je učence pohvalil ter jih nagradil z veslanjem celo do svetilnika. Zvečer pa so si učenci, s pridmim plavanjem, prislužili sladkanje s sladoledom. Oglejte si slike v galeriji, da se prepričate, kako dobro se imajo naši petošolci.