Spoštovani sodelavci, učenci, starši in stari starši,

z veseljem vas vabimo na dan Zdrave šole, ki bo potekal v sredo, 23. 10. 2024, ob 16:00 na naši šoli.

Gre za priložnost, da skupaj spodbujamo zdrav način življenja, se udeležimo različnih dejavnosti, ki bodo obogatile naš vsakdan, ter se poglobimo v pomembnost telesnega in duševnega zdravja. Na dogodku bomo organizirali naslednje aktivnosti, kot so:

• Kolesarjenje (Odranci – Beltinci – Lipa – Odranci).
  • Pohod (pot proti Beltincem po poljski poti ter nazaj po poti ob potoku Črnec šole).
  • Merjenje krvnega pritiska in nasičenosti krvi s kisikom (saturacija).

Udeležence kolesarjenja prosimo, da uporabljate zaščitne čelade in se držite vožnje v koloni za zagotavljanje varnosti (za učence je čelada obvezna). Prav tako vas naprošamo, da upoštevate cestno-promete predpise ter pazite na druge udeležence v prometu. Za učence, kateri se bodo udeležili kolesarjenja, so za njih odgovorni starši ali skrbniki na poti.

Starejše pohodnike prijazno prosimo, da med pohodom poskrbite za mlajše udeležence in jim nudite pomoč ter podporo. S skupnimi močmi bomo zagotovili varno in prijetno izkušnjo za vse udeležence tega dne.

PRIJAVE OPRAVITE NA NASLEDNJI POVEZAVI:

PRIJAVNICA

Vabljeni, da se dogodka udeležite v čim večjem številu in tako pripomorete k še boljšemu razumevanju pomena zdravja v našem vsakdanjem življenju.

Veselimo se vaše prisotnosti in prijetnega druženja!

S spoštovanjem,

Člani tima za Zdravo šolo