Tudi v letošnjem šolskem letu so učenci 7. razreda bili vključeni v nacionalni projekt Rastem s knjigo. Tradicionalno ga vselej izvedemo tako, da združimo branje s športom, saj se učenci s svojimi spremljevalci vselej odpravijo v knjižnico v Mursko Soboto kar s kolesi. Letos smo čakali na malo lepše vreme in smo se na pot odpravili šele 5. junija. V knjižnici so učenci poleg knjižnega darila (letos je to knjiga Irene Androjna: Modri otok) imeli tudi predstavitev Pokrajinske in študijske knjižnice Murska Sobota, prav tako vodeni ogled.

Sedaj pa je na vrsti branje – knjiga je namreč več kot primerna za počitniško branje nekje na morju med borovci ali pa doma v globoki senci na ležalniku. Uživajte!

mentorja: Nino Gumilar, Alenka Barbarič Jovanović