V sredo, 15. 12. 2021, so se učenci 8. in 9. razreda odpravili na nogometni turnir na DOŠ I v Lendavi. Odigrali so dve tekmi, in sicer z OŠ Črenšovci in DOŠ I Lendava. Najprej so slednje premagali, nato so eno tekmo počivali, na koncu pa so bili nogometaši s sosednje vasi premočni in jim s tem onemogočili napredovanje v finale medobčiskega tekmovanja in s tem uvrstitev na področno tekmovanje v Murski Soboti.

Učenci so pokazali veliko borbenosti in želje po zmagi, vendar je na koncu žal uspeh izostal, kar je pozvročilo precej razočaranja. Ampak tako je v športu. Tudi poraz je del športa in naučiti se je potrebno kaj iz njega.

Našo šolo so zastopali: Samo Sečkar, Rok Mujdrica, Žiga Dominko, Florjan Hozjan, Jure Komar, Filip Zver, Teo Bogdan, Klemen Markoja, Jakob Zver in Vasja Ščančar.

Vsem učencem čestitamo za borbo!

 

(Skupno 138 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost