V mesecu decembru devetošolci tradicionalno zbiramo prostovoljne prispevke za pomoči potrebne. Letos smo skupaj zbrali nekaj manj kot 60 evrov. Z zbranim denarjem je razredničarka kupila darilo, ki je vsebovalo šolske potrebščine, higienske pripomočke ter tudi nekaj sladkih prigrizkov in igračk. Deklica Alja skupaj s staršema in babico živi v Predanovcih in obiskuje 2. razred IV. OŠ v Murski Soboti. Njena družina, ki že tako težko shaja iz meseca v mesec, je v decembru doživela še tragičen dogodek, saj je umrl dekličin stric in boter, ki je imel v družini edini redno službo in stalen vir dohodka.

Starša in babica so bili darila izredno veseli in se vsem devetošolcem, ki so prispevali k darilu, iskreno zahvaljujejo.  Zahvali učencem za dobrosrčnost se pridružujem tudi sama.

 

razredničarka Nika Poljanšek

 

(Skupno 19 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost