V četrtek, 20. 1. 2022, so učenci Lučka Antolin, Samo Sečkar in Rok Mujdrica v družbi svetovalne delavke in učiteljice Nike opravili kratek intervju z vsestranskim glasbenim umetnikom s Cankove Dominikom Bagolo. Srečanje je moralo zaradi nevšečnosti, ki nam jih še vedno povzroča Covid-19 in pa časovne stiske Dominika, žal potekati preko videokonference.

Rdeča nit pogovora je bila ob prihajajočem slovenskem kulturnem prazniku seveda kultura in pa rek: “Od corona časov do zlatih časov”. Dominikova prva uspešnica Zlati časi je namreč pred šestimi leti postala tudi največkrat predvajana pesem na Valu 202.

Kaj je o kulturi in še čem povedal Dominik, ki ga javnost mogoče bolj pozna po imenu Balladero, si bodo lahko učenci v petek, 4. 2. 2022, poleg kulturnega programa naših učencev pogledali v video proslavi v počastitev našega največjega pesnika Franceta Prešerna.

 

(Skupno 39 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost