6 učenk iz 7. razreda, ki obiskujejo turistični krožek, se je udeležilo državnega tekmovanja Turizmu pomaga lastna glava. Tema 36. festivala TPLG je bila Voda in zdravilni turizem. V okviru teme so učenke izdelale projektno nalogo z naslovom Vés na voudi. Svojo idejo za oživitev Gabrovih grab so v torek, 5. aprila, predstavile še na turistični tržnici v Mariboru. Osvojile so srebrno priznanje.

Učenkam Lučki Antolin, Ivani Ferenčak, Urški Kavaš, Urški Kuzmič, Eli Poredoš in Živi-Lini Županec čestitam za dosežen uspeh.

                                                                                                                                                                                                                                                                                            mentorica Alenka Barbarič Jovanović

Celotno nalogo si lahko ogledate pod zavihkom Projekti – Turizmu pomaga lastna glava.

(Skupno 219 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost