VABILO

Ste željni druženja z ljudmi dobre volje?

Uživate  v druženju tako z mladimi kot z mladimi po srcu?

Si enostavno želite le aktivno in koristno preživeti en popoldan s svojim otrokom, sosedo, vnukom, sodelavcem in hkrati svojemu telesu podariti nekaj brezplačnega zdravja?

 

 

Če ste na vsaj eno uvodno vprašanje odgovorili pritrdilno, potem ste dobrodošli na dogodku:

 

»Dobrodelni tek za zdravje – gibanje je uživanje«.

 

Tek se bo odvijal v ponedeljek, 30. maja 2022, ob 17. uri, pri Gabrovih grabah v Odrancih.

 

Organiziramo ga učenci in učenke izbirnih predmetov šport za sprostitev in šport za zdravje, saj želimo čim več ljudi spodbuditi h koristnemu in aktivnemu preživljanju prostega časa, s čimer bi svojemu telesnemu in duševnemu zdravju podarili nekaj koristnih trenutkov. Tek je tudi del projekta »Simbioza giba«, ki spodbuja medgeneracijsko druženje, zato vabljene vse generacije.

 

Tek, ki bo lahko tudi v obliki hoje, bo trajal eno uro, bo poleg zdravstvenega vpliva na naše telo in duha imel tudi dobrodelno noto. Občina Odranci bo namreč za vsak pretečen krog podarila sredstva za nakup dodatnih šolskih športnih pripomočkov, ki se jih učenci že zelo veselimo.

 

Vabljeni, da skupaj z nami podarite svojemu telesu nekaj zdravja, nam učencem pa ob tem namenite čim več novih športnih pripomočkov.

 

učenci in učenke izbirnih predmetov ŠSP in ŠZZ

z učiteljico športa Niko Poljanšek

(Skupno 32 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost