Po dolgem času smo se zopet v živo zbrali v šolski telovadnici. Učence, zaposlene, starše in vse obiskovalce prireditve sta Matic in Nika popeljala v počitniške dni.

Zaključna prireditev v počastitev državnega praznika dneva državnosti in slovo od šolskega leta je bila 23. 6. 2022. Na prireditvi so se predstavili učenci z izborom točk, ki so sledile trem temam: državnemu prazniku dan državnosti, 700-letnici omembe kraja Odranci in zaključku šolskega leta 2021/2022.

Na prireditvi je obiskovalce nagovorila gospa ravnateljica Ksenija Pahor in občinska svetnica gospa Elizabeta Grabnar. Obe sta poudarili pomen državnega praznika, pripadnosti domovini in domačemu kraju ter učencem in njihovim mentorjem čestitali za vsa dosežena priznanja na državnem nivoju.

Učencem in učiteljem čestitamo za osvojeno znanje in dosežene cilje.

Vsem skupaj varne, razigrane, sproščene in vesele poletne počitnice! Se vidimo 1. septembra!

Utrinke si poglejte v galeriji

(Skupno 299 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost