TEHNIŠKI DAN – Znanstveno zabavni Tehnopark Celje z ogledom gradu in mesta

Na valentinovo je za učence od 6. do 9. razreda potekal tehniški dan. Obiskali so Tehnopark Celje, kjer so imeli vodene delavnice na temo energije ter ekologije. V okviru delavnic so izdelali milo, sestavljali avtomobile, spoznali ter uporabljali so različne interaktivne eksponate ter se sporazumevali z robotom pri čemer je šlo za uporabo umetne inteligence. V sodelovanju z zunanjimi sodelavci zavoda za kulturne prireditve in turizem CELEIA Celje  so učenci spoznali znamenitosti Celja ter si ogledali Stari grad.

Utrinke si lahko pogledate v galeriji.

Besedilo: Tatjana S. Podgorelec

Slike: Tatjana S. Podgorelec, Nino Gumilar in Valerija Šijanec

(Skupno 200 obiskov, dnevno 1 obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Aktualno

 
 
 
 
 
 
Dostopnost