Pred prvomajskimi počitnicami so učenci 1. razreda z učiteljicama obiskali Vrtnarstvo Antolin v Odrancih, kjer so ponovili in poglobili znanje o rasti rastlin ter njeni oskrbi. Učenci so si ogledali vrtnarijo, spoznali in poimenovali posamezne rastline, se preizkusili v sejanju semen. Po poučni uri gospe Andreje so se učenci odžejali ter dobili nekaj različnih sadik za obogatitev šolske gredice. Po vrnitvi v šolo so na šolskem vrtu posadili sadike solate, drobnjaka, pora in peteršilja. Vse so skrbno zalili in se zavezali, da bodo skrbeli za njihovo uspešno rast.

Učenci in učitelji se zahvaljujemo ge. Andreji ter vsem domačim za večletne tople sprejeme, poučne ure in dobljene sadike v njihovi vrtnariji.

Ob koncu naravoslovnega dne smo se udeležili še očiščevalne akcije ob svetovnem dnevu Zemlje.

(Skupno 174 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost