Dne 31. 5. 2023 smo se iz OŠ Odranci zjutraj odpravili na atletsko tekmovanje. Potekalo je na I osnovni šoli v Murski Soboti. Nismo šli zaman. Vseh 7 učencev se je potrudilo po svojih najboljših močeh. In tako so dosegli naslednje rezultate: Izak Hozjan metanje vortexa, 2 mesto. Tilen Jerebic skok v višino 2 mesto, Ivana Ferenčak tek na 1000 m , 2 mesto in Aljoša Sovič tek na 300 m 2 mesto. Nika Raduha je pri skoku v daljinu dosegla 4 mesto. Lea Kociper na teku 60 m 9 mesto in Iva Marinič pri metanju vortexa 9 mesto. 

Vsem učencem za dosežene dosežke čestitamo. Podrobnejše rezultate najdete na spletu. Dekleta so potem pomagala pri štafeti in dobila pohvalo od organizatorjev. Prostovoljno so pobirala štafete in jih vračala na start. Tako pridnih učenk, že dolgo niso pridobili k sodelovanju. Le takšnih udeleženk si organizatorji lahko le želijo, so mi povedali preden smo odhajali iz igrišča na parkirišče, kjer nas je čakal kombi.

učence sem spremljala Vanja L.V.

(Skupno 228 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost