Ta teden so se nekateri učenci 5. in 6. razreda srečali z novim izzivom.
Pri neobveznem izbirnem predmetu angleščina sva učiteljici nemščine in angleščine izvedli medpredmetno povezovanje na temo Halloween. Tako so učenci preživeli dve uri pouka v aktivnem in zabavnem načinu spoznavanja novega besedišča in nekaterih tradicij, ki so v Angliji in Ameriki povezane s tem praznikom.

Prvo uro smo posvetili spoznavanju in usvajanju novega besedišča s pomočjo nalog, ki so jih učenci reševali na interaktivni tabli. Drugo uro pa so že znano besedišče ponovili s pomočjo kviza, ki so ga reševali na šolskih tablicah ter nato skupaj izdelali plakat v obeh jezikih. Le katere besede so si najbolj zapomnili? Vprašajte kar njih same.

Nekaj utrinkov naših ur pa si lahko tudi tukaj ogledate.

Učiteljici Valerija Šijanec in Klara Žerdin

(Skupno 107 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost