V sredo, 20. decembra 2023, je na OŠ Odranci potekal športni dan s plesno tematiko. Udeležili so se ga učenci od 1. do 5. razreda. Plesna šola Zeko z vaditelji Dejanom, Sanelo in Sandro so učence učili različne plesne zvrsti, med drugim hip hop, breakdance, afro dance ter reggaeton. Vse skupine so se naučile tudi 2 plesni koreografiji, s katerimi so se ob koncu športnega dne tudi predstavili. Vzdušje je naravnost čudovito, kakor se za predbožični čas tudi spodobi. Pri učenju sta pomagali tudi učenki Alina in Živa Lina, ki že pridno vadita v omenjeni plesni šoli. Na koncu pa sta še pokazali koreografiji, kateri sta se naučili na rednih treningih. Prav tako sta zaplesali še učenki Ana in Živa, ki plešeta v začetni skupini plesne šole in tudi njima gre že zdaj odlično.

Več pa si oglejte v galeriji.

(Skupno 182 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost