Zadnji mesec v šolskem letu je prva triada začela v športnem duhu, saj so se 5. junija učenci pomerili v atletskih disciplinah, in sicer teku na 60 m., metu vorteksa, skoku v višino, skoka v daljino pa žal zaradi lužice v jami s peskom niso mogli izvesti.

Dan so učenci začeli s predavanjem, ki ga je izvedla medicinska sestra in se tako pripravili na vrano preživljanje prostih dni, ki jih čakajo kmalu.

Ob prijetni glasbi so začeli z ogrevanjem na šolskem igrišču, nato pa so se razredi razvrstili na postaje, kjer so se odvijale atletske discipline. Učenci so se zelo potrudili in vsak je dosegel najboljši rezultat, kar ga je zmogel. Kljub naporu pa je ostalo še dovolj moči in dobre volje, da se je lahko športni dan zaključili z igro med dvema ognjema.

Vsem učencem čestitamo za odlične dosežke in jim želimo aktivne počitniške dni.

Foto: Hana Pohajda

(Skupno 40 obiskov, dnevno 1 obiskov)
Dostopnost